Блокноти

Шкіряний Блокнот А6 чорний
Обкладинка блокноту виконана з італійської шкіри Наппа, вміс..
450 грн.
Шкіряний Блокнот А6 шоколадний
Обкладинка блокноту виконана з італійської шкіри Наппа, вміс..
450 грн.
Шкіряний Блокнот А6 рудий
Обкладинка блокноту виконана з італійської шкіри Наппа, вміс..
450 грн.
Шкіряний Блокнот А6 зелений
Обкладинка блокноту виконана з італійської шкіри Наппа, вміс..
450 грн.
Шкіряний Блокнот А6 бордовий
Обкладинка блокноту виконана з італійської шкіри Наппа, вміс..
450 грн.

Компактні блокноти з натуральної шкіри

Зручні мобільні додатки, де можна залишати записи, використовуючи тільки свій телефон або ноутбук, не здатні витіснити блокноти з натуральної шкіри. Блокнот з натуральної шкіри є незамінною річчю не тільки вдома і на роботі, адже вести записи можна в тій формі, яка буде найбільш зручною для його власника. Попри те, що шкіряні блокноти асоціюються з високим соціальним статусом його власника, все ж дозволити собі шкіряні блокноти можуть майже все цінителі практичних і багатофункціональних речей, виконаних в мінімалістичному стилі.

Купити шкіряний блокнот з натуральної шкіри можна для особистого користування. Хоча блокнот стане дійсно оригінальним і універсальним подарунком як для чоловіків, так і жінок. Такі вироби знадобитися для ефективної організації робочого дня, планування зустрічей, записування найсміливіших ідей, які потім можна озвучити на зустрічі акціонерів або зборах учасників громадської організації. Одного разу скориставшись простим, але універсальним у використанні блокнот від українських майстрів Plab company, вироби від українського бренду завжди будуть в художній альбом або списку необхідних речей.

Чому варто купити блокнот з натуральної шкіри в Plab company?

Період малюнків і листи на папірусі, дерев'яних дощечках, глиняних плитах залишився позаду, і їм на зміну прийшли блокноти з натуральної шкіри. У блокнотах, які можна брати з собою в офіс, на зустріч, в тривалі подорожі, щоб запам'ятати деталі поїздки, можна записувати будь-яку інформацію, наклеїти наліпки, підкреслювати важливу інформацію маркери. Стиль ведення записів є індивідуальним, але місце, куди вони вносяться, вважається універсальним, незалежно від стилю життя його власника.

Цінується натуральна шкіра за довговічність, оскільки такі блокноти не тільки будуть довго служити його власнику, а й довго зберігатися. Хоча в Plab company готові надати гарантію на блокнот до 1 року, щоб підкреслити високу якість виробів. Деякі блокноти списуються настільки швидко, що постійні клієнти Plab company знову і знову повертаються в компанію за партією блокнотів для своєї родини та колег.

Чи варто купити шкіряні блокноти з натуральної шкіри, щоб підкреслити свій статус? Мабуть, блокнот дійсно є статусним атрибутом. Хоча, швидше за все, він розповідає про практичність свого власника, який робить ставку на функціональність і екологічність, адже натуральна шкіра є екологічним матеріалом.

Блокноти в лінійку призначені для тих чоловіків і жінок, які вважають за краще ефективну організацію креативному хаосу. Адже на сторінках в лінійку набагато простіше вносити свої персональні дані, записувати ідеї, щоб завжди можна було знайти потрібну інформацію. Майстри Plab company роблять акцент на мінімалізмі, бо клієнтами компанії є цінителі простих, але функціональних речей, які не просто зберігаються вдома або на роботі, а покращують життя своїм власникам, спрощуючи її до дрібниць.

Кожен блокнот Plab company складається з трьох блоків, куди можна вносити записи. Для виготовлення блокнотів використовується якісна італійська шкіра Наппа. Що стосується колірних рішень, майстри Plab company віддають перевагу стриманим кольорам, чорним, коричневим і їх відтінків.

Замовляйте блокноти з натуральної шкіри для всієї родини! Прості і практичні аксесуари є частиною стилю життя постійних клієнтів Plab company. У разі виникнення додаткових питань звертайтеся до фахівців Plab company.